Bílé fazole v rajčatové omáčce - Bassta 400g
Související produkty
Mléko kokosové na vaření plech 17-19 % 400 ml COCOXIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,40 Kč
Detailní popis produktu
Bílé fazole rehydrované v rajčatové omáčce. Sterilovaný výrobek.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 250 kJ/59 kcal |
| Tuky | 0,40g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 7,50g |
| z toho cukry | 2g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 4,30g |
| Sůl | 0,80g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594180381711 |
BIO
Dennree Ořechovo nugátový krém 13% ořechů 400g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
140,60 Kč
ECOVER tekutý prací prostředek na barevné prádlo květ jabloně a frésie 1 l
Dočasně nedostupné
270,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
