Almond cream made from unpeeled almonds - Natural 220g
Related products
Mini müsli tyčinky naslano luštěninové bez lepku - Semix 55g
Dočasně nedostupné
0,81 €
Sušená rajčata ve slunečnicovém oleji - Bassta 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,63 €
Product detailed description
Intended for direct consumption. You can add it to porridge, pancakes, baking dough, granola and in RAW cuisine. It is suitable for preparing various sauces for savory and sweet dishes or salads.Nutritional values
| Energy value | 2544kJ/615kcal |
| Fats | 53.50g |
| of which saturated fatty acids | 4.08g |
| Carbohydrates | 4.00g |
| of which sugars | 3.80g |
| Fiber | |
| Protein | 24.60g |
| Salt | 0.01g |
Additional parameters
| Category: | Plant-based and organic foods |
|---|---|
| Weight: | 0.3 kg |
| EAN: | 8595617915844 |
| The item has been sold out… | |
Novelty
Organic
Coconut cream 22% fat 400 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,77 €
Non-alcoholic sparkling drink with SPRITZ flavor - tin - DEI 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,84 €
Coconut milk for cooking tin 17-19% 400 ml COCOXIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,60 €
Non-alcoholic sparkling drink with TONIC/RABBERRY flavor - tin - DEI 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,84 €
Kimchi pasta bez lepku - VEGAN - ferment it! 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,78 €
Zajíc - sójový nápoj plus+doypack - Mogador 350g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,14 €
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
