Amaranth and carob whole grain cookies without eggs and milk - Natural 150g
Related products
Organic
Soft whole grain biscuits for children with apple juice without added sugar 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,67 €
Organic
Whole grain biscuits for children Natural 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,67 €
Organic
Gluten-free coconut biscuits with sorghum 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,27 €
Organic
Whole grain children's biscuits with Belgian chocolate 36M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,67 €
Organic
Wholegrain spelt ginger-lemon biscuits 100 g ORGANIC DOBRÉ ČASY
Dočasně nedostupné
1,64 €
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 2189kJ/522kcal |
| Fats | 27.90g |
| of which saturated fatty acids | 13.10g |
| Carbohydrates | 59.30g |
| of which sugars | 18.10g |
| Fiber | |
| Proteins | 8.72g |
| Salt | <0.01g |
Additional parameters
| Category: | Biscuits |
|---|---|
| Weight: | 0.15 kg |
| EAN: | 8594010317385 |
Millet biscuit bag apricot without gluten, milk and eggs - Natural 20g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,25 €
ČERNICA - celozrnné sušenky s ostružinovou náplní - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,66 €
Organic
Whole grain spelt carob biscuits 100 g BIO GOOD TIMES
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,71 €
Basic biscuit - gluten-free plum filled biscuits - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,69 €
Whole grain amaranth cookies without eggs and milk - Natural 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,23 €
Oatmeal cookies with goji and coconut without gluten, eggs and milk - Natural 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,46 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
