Amunak - MANA gluten-free tartar 120g
Related products
Organic
Gluten-free chocolate brownie 140 g BIO SCHNITZER
Dočasně nedostupné
17,88 zł
Product detailed description
Store at 2 - 25°C. After opening, consume at 8°C max. 48 hrs.Nutritional values
| Energy value | 451 kJ/107 kcal |
| Fats | 2.77g |
| of which saturated fatty acids | 0.21g |
| Carbohydrates | 9.5g |
| of which sugars | 4.5g |
| Fiber | |
| Proteins | 9.41g |
| Salt | 1.15g |
Additional parameters
| Category: | Plant-based and organic foods |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595012800554 |
| The item has been sold out… | |
Organic
Dennree Walnut Nougat Cream 13% Nuts 400g Organic
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,54 zł
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
