Amunak - soy crackling snack 110g
Related products
Organic
Lentil tempeh BIO MARINATED - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Cold Brew Tea Apricot, Lemon Balm and Lavender 500 ml UGO
Skladem (expedice 1-5 dní)
54,20 Kč
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 2110kJ/512kcal |
| Fats | 50.00g |
| of which saturated fatty acids | 29.40g |
| Carbohydrates | 7.30g |
| of which sugars | 1.10g |
| Fiber | |
| Proteins | 6.40g |
| Salt | 2.17g |
Additional parameters
| Category: | Meat alternatives and plant-based sausages |
|---|---|
| Weight: | 0.11 kg |
| EAN: | 8595012800301 |
Pea protein salami with colored pepper 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,40 Kč
Gourmet - vegetable sausage - Salve Natura 320g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,70 Kč
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
