Amunak - Wallachian snack 120g
Related products
Cashew cream with strawberries without seeds. 190g DIVINE NUTS
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
9,07 €
Organic
Peanut butter crunchy organic without added salt - Clearspring 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,06 €
Organic
Organic smooth peanut butter without added salt - Clearspring 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,06 €
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 613kJ/148kcal |
| Fats | 11.50 g |
| of which saturated fatty acids | 0.83 g |
| Carbohydrates | 6.90 g |
| of which sugars | 0 g |
| Fibre | |
| Proteins | 2.51 g |
| Salt | 0.95 g |
Additional parameters
| Category: | Vegetable spreads |
|---|---|
| Weight: | 0.137 kg |
| EAN: | 8595012801261 |
Organic
3,04 €
–19 %
Spinach spread with parsley 235 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
2,45 €
Organic
Hummus - chickpea spread with tomatoes and smoked salt 230 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
2,95 €
Organic
3,41 €
–21 %
Beetroot and horseradish spread 235 g BIO RUDOLFS
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Dočasně nedostupné
2,66 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
