APPLE 100% cider - Fruit juice 330ml
Related products
1,08 €
–8 %
Drink Protect lemon-citrus. grass 0.5l FRUCTAL
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
0,99 €
Product detailed description
100% cold-pressed juice, pasteurized to preserve the best of the processed fruit. No added sugar No preservatives No artificial additives No enzymizationNutritional values
| Energy value | 182 kJ/43 kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 9.90g |
| of which sugars | 9.32g |
| Fiber | 0.10g |
| Protein | 0.81g |
| Salt | 0.05g |
Additional parameters
| Category: | Juices |
|---|---|
| Weight: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592809004379 |
Novelty
Organic
Beetroot juice 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,44 €
Novelty
Organic
1,70 €
–5 %
Sauerkraut juice 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,60 €
100% CHERRY fruit juice - Georgian Nectar 1000ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,15 €
Organic
2,18 €
–8 %
Organic lemon juice 100% Beutelsbacher 0.2 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 €
Novelty
Organic
Yellow fruit and vegetable juice 1 l BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
3,26 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
