APPLE and APRICOT cider - Fruit juice 5L
Related products
Product detailed description
not only carrots contain carotene - sweet antioxidant - helps against fatigue - improves concentrationNutritional values
| Energy value | 182kJ/43kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 9.90g |
| of which sugars | 9.32g |
| Fiber | 0.10g |
| Protein | 0.81g |
| Salt | 0.05g |
Additional parameters
| Category: | Juices |
|---|---|
| Weight: | 5 kg |
| EAN: | 8592809002269 |
| The item has been sold out… | |
Organic
4,80 €
–41 %
Organic pomegranate juice 100% Beutelsbacher 0.2 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,82 €
Novelty
Organic
Apple juice from concentrate 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,54 €
Novelty
Organic
Beetroot juice 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,43 €
Tip
Organic
Organic lemon juice 100% Beutelsbacher 0.7 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,85 €
Old Lady - chokeberry juice 1000ml
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,87 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
