APPLE and ARONIA Cider - Ovocňák 3L
Related products
Product detailed description
balls packed with health - spicy tasteNutritional values
| Energy value | 182kJ/43kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 9.90g |
| of which sugars | 9.32g |
| Fiber | 0.10g |
| Protein | 0.81g |
| Salt | 0.05g |
Additional parameters
| Category: | Juices |
|---|---|
| Weight: | 3 kg |
| EAN: | 8592809000616 |
| The item has been sold out… | |
Organic
Apple cider vinegar 5% 0.5l BIO MOŠTÁRNA HOSTĚTÍN
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
3,23 €
Novelty
Organic
1,69 €
–5 %
Sauerkraut juice 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,59 €
Organic
2,17 €
–8 %
Organic lemon juice 100% Beutelsbacher 0.2 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,99 €
Tip
Organic
Organic lemon juice 100% Beutelsbacher 0.7 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,86 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
