APPLE and CINNAMON cider - Fruit juice 5L
Related products
Product detailed description
hot cider tastes even better - smells and tastes like Christmas - warms and warms upNutritional values
| Energy value | 182kJ/43kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 9.90g |
| of which sugars | 9.32g |
| Fiber | 0.10g |
| Protein | 0.81g |
| Salt | 0.05g |
Additional parameters
| Category: | Juices |
|---|---|
| Weight: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000777 |
| The item has been sold out… | |
100% fruit juice POMEGRANATE - Georgian Nectar 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,13 €
Novelty
Organic
Carrot juice 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,39 €
Tip
Organic
Organic lemon juice 100% Beutelsbacher 0.7 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,87 €
Organic
Organic white grape juice 100% Beutelsbacher 0.7 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,21 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
