APPLE and FOREST BERRIES cider - Fruit juicer 5L
Related products
Product detailed description
the best of the true Czech summer - a combination of Czech-Slovak aronia, strawberries, raspberries and apples - so many flavors in one sipNutritional values
| Energy value | 182kJ/43kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 9.90g |
| of which sugars | 9.32g |
| Fiber | 0.10g |
| Protein | 0.81g |
| Salt | 0.05g |
Additional parameters
| Category: | Juices |
|---|---|
| Weight: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000791 |
| The item has been sold out… | |
Novelty
Organic
Tomato juice from concentrate 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,45 €
100% CHERRY fruit juice - Georgian Nectar 1000ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,04 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
