APPLE and GINGER cider - Fruit bowl 5L
Related products
Product detailed description
so it has a kick - great hot and iced - spicy, slightly sharp taste - cider for adultsNutritional values
| Energy value | 182kJ/43kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 9.90g |
| of which sugars | 9.32g |
| Fiber | 0.10g |
| Protein | 0.81g |
| Salt | 0.05g |
Additional parameters
| Category: | Juices |
|---|---|
| Weight: | 5 kg |
| EAN: | 8592809001026 |
| The item has been sold out… | |
100% CHERRY fruit juice - Georgian Nectar 1000ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,04 €
Novelty
Organic
Apple juice from concentrate 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,54 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
