Apple and sea buckthorn cider - Fruit bowl 5L
Related products
Organic
Alcohol-free boiled apple drink 0.75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,15 €
Product detailed description
Czech superfood - tasty and helps on many fronts - strengthens immunity - sour sea buckthorn + sweet apple = ❤Nutritional values
| Energy value | 182kJ/43kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 9.90g |
| of which sugars | 9.32g |
| Fiber | 0.10g |
| Protein | 0.81g |
| Salt | 0.05g |
Additional parameters
| Category: | Juices |
|---|---|
| Weight: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000876 |
| The item has been sold out… | |
Tip
Organic
Organic lemon juice 100% Beutelsbacher 0.7 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,87 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
