Apple and Sea Buckthorn Cider - Ovočnák 3L
Related products
1,07 €
–8 %
Drink Protect lemon-citrus. grass 0.5l FRUCTAL
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
0,98 €
Organic
Drink Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,55 €
Product detailed description
Czech superfood - tasty and helps on many fronts - strengthens immunity - sour sea buckthorn + sweet apple = ❤Nutritional values
| Energy value | 182kJ/43kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 9.90g |
| of which sugars | 9.32g |
| Fiber | 0.10g |
| Protein | 0.81g |
| Salt | 0.05g |
Additional parameters
| Category: | Juices |
|---|---|
| Weight: | 3 kg |
| EAN: | 8592809000869 |
| The item has been sold out… | |
Novelty
Organic
Vegetable juice from concentrate 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,45 €
Novelty
Organic
Red grape juice bottle 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,18 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
