Apple-blackcurrant fruit slices 20 g FRUIT TREES
Related products
Muesli bar CHERRY with yogurt topping and live cultures - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,59 €
Product detailed description
100% fruit slices are made only from fruit. It was first pureed and then dried in the form of pulp at a low temperature for several hours so that the slices retain their best.Nutritional values
| Energy value | 1391kJ/327.5kcal |
| Fats | 0.51g |
| of which saturated fatty acids | 0.09g |
| Carbohydrates | 79.11g |
| of which sugars | 68.00g |
| Fiber | 12.00g |
| Protein | 1.62g |
| Salt | 0.01g |
Additional parameters
| Category: | Fruit bars |
|---|---|
| Weight: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592809002672 |
SNEIK apricot - fruit treat without added sugar - Natural 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,47 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
