Apple-carrot pouch 120 g OVOČÍKÁ
Related products
Organic
BIOTR7640161877290
Novelty
Organic
BIOTR4260133235182
Organic
BIOTR4260133232587
Organic
Side dish with oatmeal, mango, passion fruit - pouch 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
1,56 €
Product detailed description
Fruit and vegetable puree without added sugar, which does not contain preservatives.Nutritional values
| Energy value | 278kJ/65kcal |
| Fats | 0.08g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 15.73g |
| of which sugars | 13.80g |
| Fiber | 1.80 |
| Protein | 0.48g |
| Salt | 0g |
Additional parameters
| Category: | Food and nutrition |
|---|---|
| Weight: | 0.12 kg |
| EAN: | 8592809001767 |
| The item has been sold out… | |
Organic
Side dish various types set of 6 pcs - bag 660 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
9,24 €
Organic
Children's gluten-free crisps with beetroot BIO - BioKids 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,30 €
Organic
Side dish with oatmeal peach, banana - bag 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
1,64 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
