Apple pouch 100% 120 g FRUIT BOX
Related products
Organic
Side dish pear, banana, gooseberry - bag 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
1,56 €
Product detailed description
Fruit puree without added sugar, preservatives and colorings.Nutritional values
| Energy value | 278kJ/65kcal |
| Fats | 0.08g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 15.73g |
| of which sugars | 13.80g |
| Fiber | 1.80 |
| Protein | 0.48g |
| Salt | 0g |
Additional parameters
| Category: | Food and nutrition |
|---|---|
| Weight: | 0.16 kg |
| EAN: | 8592809001637 |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
