Apple - Sea Buckthorn - Fruit cider 750ml
Related products
1,07 €
–8 %
Drink Protect lemon-citrus. grass 0.5l FRUCTAL
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
0,98 €
Product detailed description
100% cold-pressed juice, pasteurized to preserve the best of the processed fruit. No added sugar No preservatives No artificial additives No enzymizationNutritional values
| Energy value | 182kJ/43kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 9.90g |
| of which sugars | 9.32g |
| Fiber | 0.10g |
| Protein | 0.81g |
| Salt | 0.05g |
Additional parameters
| Category: | Juices |
|---|---|
| Weight: | 0.75 kg |
| EAN: | 8592809004355 |
Novelty
Organic
Vegetable juice from concentrate 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,45 €
Novelty
Organic
1,69 €
–5 %
Sauerkraut juice 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,59 €
Tip
Organic
Organic lemon juice 100% Beutelsbacher 0.7 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,85 €
Novelty
Organic
Apple juice from concentrate 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,54 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
