Apple tubes with yogurt topping PACKAGE 500pcs - Trutna 6000g
Related products
Čerstvý farmářský olivový olej extra panenský - 5 Kg (v plechu)
Dočasně nedostupné
75,18 €
Apple tubes with chocolate coating PACKAGE 500pcs - Trutna 6000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
832,27 €
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 1609kJ/382kcal |
| Fats | 10.70g |
| of which saturated fatty acids | 9.70g |
| Carbohydrates | 65.00g |
| of which sugars | 65.00g |
| Fiber | 8.40g |
| Proteins | 2.60g |
| Salt | <0.01g |
Additional parameters
| Category: | Gastro and large packages |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594024520320 |
Chicory instant coffee gluten-free INDIA - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
92,83 €
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
