Baking powder without phosphate BIO - Natural 40g
Related products
Pea mix for packaging. Vanilla without sugar. 1kg CERIA
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
5,85 €
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 1004kJ/235kcal |
| Fats | 0g |
| of which saturated fatty acids | 0g |
| Carbohydrates | 44.02g |
| of which sugars | 0g |
| Fiber | |
| Proteins | 0g |
| Salt | 17.51g |
Additional parameters
| Category: | Baking and cooking ingredients |
|---|---|
| Weight: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594010318719 |
Tip
Organic
Baking powder from tartar 150 g BIO BIO NEBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,29 €
Guar gum - Natural 100g
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,65 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
