Balsamic vinegar cream WHITE - Galaxy 250ml
Product detailed description
It is great for decorating and flavoring a wide range of dishes - from fruit and vegetable salads, to pasta, grilled vegetables, soups and steaks to desserts and ice cream.Nutritional values
| Energy value | 567kJ/133kcal |
| Fats | 0g |
| of which saturated fatty acids | 0g |
| Carbohydrates | 33.10g |
| of which sugars | 29.20g |
| Fiber | |
| Protein | 0g |
| Salt | 0.10g |
Additional parameters
| Category: | Vinegars |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 5201618410051 |
Organic
Extra virgin coconut oil. 400ml BIO HEALTH LINK
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
5,18 €
Organic
Rice MIRIN BIO - sweet rice wine - Natural 250ml
Dočasně nedostupné
6,33 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
