Balsamic vinegar cream with figs - Galaxy 250ml
Product detailed description
It is great for decorating and flavoring a wide range of dishes - from fruit and vegetable salads, to pasta, grilled vegetables, soups and steaks to desserts and ice cream.Nutritional values
| Energy value | 497kJ/117kcal |
| Fats | 0g |
| of which saturated fatty acids | 0g |
| Carbohydrates | 28.80g |
| of which sugars | 25.90g |
| Fiber | |
| Protein | 0g |
| Salt | 0.11g |
Additional parameters
| Category: | Vinegars |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 5201618410075 |
| The item has been sold out… | |
Organic
5,16 €
–12 %
Beutelsbacher organic balsamic apple vinegar 330 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,53 €
Organic
Pumpkin seed oil cold pressed 250ml BIO HEALTH LINK
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
7,72 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
