Dark chocolate with pecans, pistachios, strawberries, lilac and coconut - Severka 130g
Related products
Dark chocolate with pecans, pistachios and blueberries - Severka135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 €
Dark chocolate sprinkled with pecans, pistachios and cranberries - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 €
Product detailed description
Richly decorated Belgian chocolate is sprinkled with pecans, pistachios, strawberries, lilac and coconut.Nutritional values
| Energy value | 2191kJ/526kcal |
| Fats | 35.40g |
| of which saturated fatty acids | 18.00g |
| Carbohydrates | 41.60g |
| of which sugars | 36.10g |
| Fiber | |
| Protein | 7.20g |
| Salt | 0.10g |
Additional parameters
| Category: | Healthy snacking |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595630503103 |
Mushrooms with white chocolate coating and cookies - Miltonas 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,29 €
Butter biscuits without gluten, eggs, milk - Natural 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,01 €
Muesli PROTEIN & MAGNESIUM 17% - chocolate and salted caramel - Tekmar 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,01 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
