Date sugar BIO - 5 Kg
Related products
Apple tubes with chocolate coating PACKAGE 500pcs - Trutna 6000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 565,62 zł
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 1604 kJ/383 kcal |
| Fats | 0.40g |
| of which saturated fatty acids | 0.10g |
| Carbohydrates | 92.43g |
| of which sugars | 69.74g |
| Fiber | 11.04g |
| Proteins | 2.53g |
| Salt | 0.01g |
| Category: | Gastro and large packages |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595617916575 |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
