Dennree Ground Walnuts 200 g organic
Related products
13,22 €
–6 %
Walnut kernels exclusive 1kg PROVITA
The average product rating is 4,1 out of 5 stars.
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
12,31 €
Organic
Boiled, peeled chestnuts, vacuum packed 200 g BIO ARDECHE MARRONS
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,49 €
Product detailed description
Ground walnuts
Ingredients: Ground WALNUTS*
* from organic farming
| Calorific value in kJ: | 2831 / 100 g |
| Calorific value in kcal: | 685 / 100 g |
| Fat: | 63/100 g |
| of which: saturated fatty acids: | 6.80 / 100 g |
| Carbohydrates: | 11/100 g |
| of that sugars: | 7/100 g |
| Protein: | 17/100 g |
| Salinity: | 0.01/100 g |
Country of origin: Republic of Moldova
Additional parameters
| Category: | Nuts |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 4021851145777 |
3,20 €
–13 %
Roasted salted pistachios 100 g COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,78 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
