Dubai Chocolate Kunafa Pistachio 190g - original recipe from Jordan
Related products
Organic
Lifebar Oat snack bar with cashews and chocolate pieces 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,47 €
Organic
Lifebar protein bar with cocoa 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,59 €
Dark chocolate with blackberries, cherries and lilac - Severka 120g
Dočasně nedostupné
6,15 €
Organic
Lifebar protein bar with raspberries 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,59 €
Product detailed description
recent phenomenon - Dubai chocolate filled with ground pistachio spread with a little tahini mixed with crispy kataifi dough is delicious and crunchy.Nutritional values
| Energy value | 2146kJ/513kcal |
| Fats | 31.00g |
| of which saturated fatty acids | 15.00g |
| Carbohydrates | 44.00g |
| of which sugars | 38.00g |
| Fiber | |
| Protein | 15.00g |
| Salt | 0.08g |
Additional parameters
| Category: | Chocolates and cocoa treats |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 6253361249029 |
| The item has been sold out… | |
Čokoláda pralinková bez přidaného cukru 60 g BIO BENJAMÍSSIMO
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,54 €
Dark chocolate with sprinkles 4x50g - Chocolate collection - Kamila Chocolates 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,17 €
Čokoláda bílá s pekanovými ořechy, pistáciemi a borůvkami - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,15 €
Dark chocolate with cashews, pistachios, violets and coconut - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,15 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
