Energy drink BIO - Hollinger 250ml
Related products
Novelty
Organic
Coconut cream 22% fat 400 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,78 €
Gluten-free Linz sweets and candies - Element 180g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,29 €
Organic
Gluten-free chocolate brownie 140 g BIO SCHNITZER
Dočasně nedostupné
4,21 €
Mini müsli tyčinky naslano luštěninové bez lepku - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,81 €
Product detailed description
Contains only natural caffeine from organic coffee beans. The composition does not contain any dyes, artificial flavors or chemical preservatives. High caffeine content - not intended for children, pregnant and lactating women.Nutritional values
| Energy value | 212kJ/50kcal |
| Fats | <0.50g |
| of which saturated fatty acids | <0.10g |
| Carbohydrates | 12.00g |
| of which sugars | 12.00g |
| Fiber | |
| Protein | <0.50g |
| Salt | 0.06g |
Additional parameters
| Category: | Plant-based and organic foods |
|---|---|
| Weight: | 0.4 kg |
| EAN: | 9120008995182 |
Košíčky s kešu máslem jahodové BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,83 €
Organic
Gluten-free focaccia 220 g BIO SCHNITZER
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,30 €
Košíčky s arašídovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,05 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
