Farm spread - Lunter 100g
Related products
Organic
Bifidora goat probiotic drink 240 g BIO BIOFARMA DORA
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,47 €
Hummus - cizrnová pomazánka s kimchi 150 g I LOVE HUMMUS
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,85 €
Slices with smoked salmon flavor 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,38 €
Vítova zelná šťáva z kysaného zelí - ViK product 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,96 €
Paté de Tofu CRANBERRY long-life spread - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,13 €
Product detailed description
Its base is smoked tofu, which makes it taste like traditional Slovak smoked milk cheeses.Nutritional values
| Energy value | 674kJ/162kcal |
| Fats | 12.00g |
| of which saturated fatty acids | 0.90g |
| Carbohydrates | 8.60g |
| of which sugars | <0.50g |
| Fiber | |
| Protein | 4.90g |
| Salt | 1.20g |
Additional parameters
| Category: | Refrigerated food |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586001010399 |
| The item has been sold out… | |
Veggie medallions with vegetables refrigerated vegan 150g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,41 €
Vegetable slices with turkey flavor Viodeli 100g VIOLIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,70 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
