Fine sausages - vegetable sausage - Salve Natura 250g
Related products
Novelty
Organic
Oat block 250 g BIO THE VEGAN COW
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,64 €
Eidam flavored slices - 5 slices - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,62 €
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 907.4kJ/216.7kcal |
| Fats | 11.50g |
| of which saturated fatty acids | 3.01g |
| Carbohydrates | 8.97g |
| of which sugars | 2.59g |
| Fiber | 1.32g |
| Proteins | 18.80g |
| Salt | 1.54g |
Additional parameters
| Category: | Meat alternatives and plant-based sausages |
|---|---|
| Weight: | 0.25 kg |
| EAN: | 8595206500062 |
Novelty
Organic
Wheaty Vegetable Salami ala Chorizo 200 g organic
Dočasně nedostupné
8,72 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
