Fine vegetable sausage - Salve Natura 320g
Related products
Organic
Lentil tempeh BIO NATURAL - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 167 Ft
Organic
BIOTR4260650731044
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 907.4kJ/216.7kcal |
| Fats | 11.50g |
| of which saturated fatty acids | 3.010g |
| Carbohydrates | 8.97g |
| of which sugars | 2.59g |
| Fiber | 1.32g |
| Protein | 18.80g |
| Salt | 1.54g |
Additional parameters
| Category: | Meat alternatives and plant-based sausages |
|---|---|
| Weight: | 0.32 kg |
| EAN: | 8595206500017 |
Semi-dry salami made from vegetable proteins 90 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
742 Ft
Novelty
Organic
Wheaty Vegetable Salami ala Chorizo 200 g organic
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 322 Ft
Roast beef - vegetable sausage - Salve Natura 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 230 Ft
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
