Freeze-dried whole blackberries - Natural 50g
Related products
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 1383kJ/330kcal |
| Fats | 2.60g |
| of which saturated fatty acids | 0.50g |
| Carbohydrates | 56.70g |
| of which sugars | 40.20g |
| Fiber | 29.50g |
| Proteins | 5.10g |
| Salt | <0.03g |
Additional parameters
| Category: | Freeze-dried |
|---|---|
| Weight: | 0.06 kg |
| EAN: | 8595617907436 |
Freeze-dried strawberry slices - Natural 50g
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,39 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
