Fresh microherb pesto - sunflower - The Pelikans 100g
Related products
Sirup citron - zázvor s třtinovým cukrem - The Pelikans 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,26 €
Premium syrup GINGER - ELDERLY FLOWER - DEI 485ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,09 €
Product detailed description
Pesto packed full of healthy substances from MICROHERBS - the healthiest herbs that will give your body a real vitamin bomb. Its smooth consistency and buttery taste are created by cashew nuts and pumpkin seeds. Storage: Store out of direct sunlight at a temperature of up to 23°C. After opening, consume within 7 days.Nutritional values
| Energy value | 180kJ/524kcal |
| Fats | 53.00g |
| of which saturated fatty acids | 7.00g |
| Carbohydrates | 3.00g |
| of which sugars | 0.60g |
| Fiber | |
| Proteins | 7.00g |
| Salt | 0.10g |
Additional parameters
| Category: | Pasta and pesto |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594207660294 |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
