Fresh tomato ketchup - VEGAN - The Pelikans 330g
Related products
Organic
Coconut cream for cooking Thai 14% fat 200 ml BIO ECOMIL
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,26 €
Product detailed description
Store out of direct sunlight, at a temperature of up to 23°C, refrigerate after opening and consume within 30 days. Shake before opening.Nutritional values
| Energy value | 339kJ/81kcal |
| Fats | 1.00g |
| of which saturated fatty acids | 0.10g |
| Carbohydrates | 15.60g |
| of which sugars | 9.60g |
| Fibre | |
| Proteins | 1.30g |
| Salt | <0.10g |
| Category: | Tomato sauce and ketchup |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 8594207660140 |
| The item has been sold out… | |
Cherry sicilská rajčatová omáčka Palermitana BIO - VEGAN - Convivia 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,59 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
