Fruit lollipop - various flavors - Smile POPS 6g
Related products
Púpava-Pandemiška - spelt biscuit with beetroot, dandelion root and apple tree filling - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,68 €
Milk chocolate with pecans, pistachios, strawberries, lilac and coconut - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,15 €
Product detailed description
(flavors-aroma: peach, blueberry, tangerine, green apple, strawberry, pomegranate)Nutritional values
| Energy value | 1687kJ/397kcal |
| Fats | 0g |
| of which saturated fatty acids | 0g |
| Carbohydrates | 98.00g |
| of which sugars | 76.00g |
| Fiber | 0g |
| Protein | 0g |
| Salt | 0g |
Additional parameters
| Category: | Healthy snacking |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 5200373507556 |
Milk chocolate with caramel, cranberries and coconut - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,66 €
Dark chocolate with blackberries, raspberries and sour cherries - Severka 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,15 €
Organic
Wholegrain rice sandwiches made from brown rice, gluten-free, organic - no added salt - VEGAN - Clearspring 130g
Dočasně nedostupné
1,80 €
Milk chocolate with blackberries, sour cherries and lilac - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,15 €
Milk chocolate with pistachios, roses and cherries - Severka 115g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,15 €
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
