Giant oat bar CHOCOLATE, FRUIT AND NUTS - Ma baker 100g
Related products
MANGO muesli bar with yogurt topping and live cultures - YOGIE 30g
Dočasně nedostupné
0,74 €
CRANBERRY muesli bar with yogurt topping and live cultures - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,74 €
Product detailed description
healthy bar that does not contain wheat. They are suitable for both vegans and vegetarians.Nutritional values
| Energy value | 2089kJ/499kcal |
| Fats | 26.80g |
| of which saturated fatty acids | 13.90g |
| Carbohydrates | 57.60g |
| of which sugars | 35.10g |
| Fiber | 1.80g |
| Protein | 6.10g |
| Salt | 0.10g |
Additional parameters
| Category: | Chocolate bars |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 5034444101721 |
Organic
Vivani Chocolate bar nougat with wafer pieces 40 g organic
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,55 €
Marcipánová tyčinka s čokoládou a Baileys - Anthon Berg 33g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,68 €
Frutabela 7 types of fruit with sugar-free chocolate coating - vegan - Fructal 35g
Dočasně nedostupné
1,09 €
Carob bar crunch - crunch - Natural 30g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,55 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
