Giant oat bar WALNUT - vegan - Ma baker 90g
Related products
Muesli bar CHERRY with yogurt topping and live cultures - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,59 €
CRANBERRY muesli bar with yogurt topping and live cultures - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,74 €
Product detailed description
healthy bar that does not contain wheat. They are suitable for both vegans and vegetarians.Nutritional values
| Energy value | 1956kJ/468kcal |
| Fats | 21.90g |
| of which saturated fatty acids | 7.40g |
| Carbohydrates | 60.30g |
| of which sugars | 25.90g |
| Fiber | 1.30g |
| Protein | 6.70g |
| Salt | 0.11g |
Additional parameters
| Category: | Oatmeal bars |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 5034444101035 |
Mini muesli bars with bananas without gluten - Semix 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,89 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
