Gluten-free banana oatmeal - Natural 80g
Product detailed description
Single-serving gluten-free banana porridge with cocoa bean pieces sweetened with RAW agave syrup.Nutritional values
| Energy value | 1710kJ/409kcal |
| Fats | 14.60g |
| of which saturated fatty acids | 4.50g |
| Carbohydrates | 58.90g |
| of which sugars | 21.30g |
| Fiber | |
| Protein | 7.70g |
| Salt | <0.1g |
Additional parameters
| Category: | Porridge |
|---|---|
| Weight: | 0.08 kg |
| EAN: | 8595617903988 |
Gluten-free OMEGA3 oatmeal with gooseberry - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,67 €
LOW CARB porridge Cocoa&Blueberry - Topnatur 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,19 €
Chia porridge with strawberries and cream - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,67 €
Kaše z klíčeného ovsa a quinoy s JABLKEM A SKOŘICÍ - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,73 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
