Gluten-free bread mix with chia seeds - Nominal 500g
Related products
Instant royal quinoa burger mix gluten-free - VEGAN - Andean Valley 375g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,04 €
Pea mix for packaging. Vanilla without sugar. 250g CERIA
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
1,86 €
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 1454kJ/344kcal |
| Fats | 3.00g |
| of which saturated fatty acids | 0.40g |
| Carbohydrates | 67.00g |
| of which sugars | 3.50g |
| Fiber | 9.50g |
| Proteins | 7.50g |
| Salt | 1.90g |
Additional parameters
| Category: | Bread mixes |
|---|---|
| Weight: | 0.559 kg |
| EAN: | 8594010190889 |
Gluten-free bread mix with flax fiber - Nominal 500g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,15 €
Gluten-free dark bread mix - Natural 500g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,35 €
Gluten-free bread mix with buckwheat fiber - Nominal 500g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,15 €
Promix UNI comfort bakery mix without flour 400g NOVALIM
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
2,69 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
