Gluten-free cocoa wreaths - Celihope 100g
Related products
Košíčky s pistáciovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,10 €
Mini müsli tyčinky naslano luštěninové bez lepku - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,81 €
Gluten-free raspberry cookies 8pcs - Element 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,29 €
Košíčky s arašídovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,05 €
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 2041 kJ / 488 kcal |
| Fats | 24 g |
| of which saturated fatty acids | 8.8 g |
| Carbohydrates | 62 g |
| of which sugars | 31 g |
| Fibre | |
| Proteins | 4.5 g |
| Salt | 0.28 g |
Additional parameters
| Category: | Plant-based and organic foods |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586008105791 |
Organic
Fruit-flavored lollipops 100 pcs BIO GARMONDI
Skladem (expedice 1-5 dní)
40,46 €
Salsa Verde with Mexican tomatillo tomatoes - The Pelikans 330g
Dočasně nedostupné
8,02 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
