Gluten-free crispy rice with honey - 5 Kg
Related products
Organic
Natural basmati rice without grain 500g BIO PROBIO
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
3,27 €
Organic
White basmati rice without husks 500g BIO PROBIO
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
3,50 €
Organic
Organic oatmeal gluten-free small organic*non-organic 2.5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,45 €
Product detailed description
Gluten, egg and milk free. Suitable for just snacking, in yoghurt or cottage cheese.Nutritional values
| Energy value | 1510kJ/362kcal |
| Fats | 0.40g |
| of which saturated fatty acids | 0.20g |
| Carbohydrates | 82.00g |
| of which sugars | 15.80g |
| Fiber | 0.90g |
| Protein | 5.90g |
| Salt | 0.30g |
Additional parameters
| Category: | Gastro and large packages of cereals |
|---|---|
| Weight: | 5 kg |
| EAN: | 8595617911013 |
Oat bran - 5 Kg
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,81 €
Organic
Round grain milk rice natural 10 kg BIO BIO NEBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
46,67 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
