Gluten-free rice gnocchi with buckwheat - LA BONTÁ ITALIANA 500g
Related products
Tofu from Kolozsvár with sauerkraut - Lunter 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,46 €
GOUDA flavored slices - 5 slices - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,62 €
Novelty
Organic
Lassi drink with mango puree vegan 230 ml BIO BIEDERMANN
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,15 €
Product detailed description
Gluten-free gnocchi, like pasta, can be served as a main course or side dish in the Czech and Italian style. The advantage of gnocchi packaging is that it comes in 2 separate 250g tubs. Gluten-free foods are especially suitable for consumers with gluten intolerance.Nutritional values
| Energy value | 735kJ/173kcal |
| Fats | 0.40g |
| of which saturated fatty acids | 0.10g |
| Carbohydrates | 38.20g |
| of which sugars | 0.90g |
| Fiber | 1.80g |
| Protein | 3.30g |
| Salt | 0.90g |
Additional parameters
| Category: | Refrigerated food |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595199901341 |
Vegetable slices with turkey flavor Viodeli 100g VIOLIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,70 €
Kimchi with red cabbage - fermented vegetable salad - vegan - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,97 €
Novelty
Organic
Vegan lemon lassi drink 230 ml BIO BIEDERMANN
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,15 €
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
