Gluten-free rice noodles 3mm - Lucka 240g
Related products
Corn pasta FUSILLI (spindles) gluten-free - Natural 250g
Dočasně nedostupné
1,85 €
Organic
JIHL7774440260562
Organic
Semolina fusilli pasta with spinach 500 g BIO GIROLOMONI
Dočasně nedostupné
2,78 €
Novelty
Organic
BIOTR4021851546673
Product detailed description
Rice noodles are suitable for preparing dozens of dishes. Get inspired by Asian recipes and prepare Thai noodles with chicken and chili or noodles with crispy vegetables for lunch. In a few minutes you will conjure up the ideal lunch that all rice pasta lovers will enjoy.Nutritional values
| Energy value | 1452kJ/347kcal |
| Fats | 0.61g |
| of which saturated fatty acids | 0.30g |
| Carbohydrates | 80.00g |
| of which sugars | 1.02g |
| Fiber | |
| Protein | 4.81g |
| Salt | 0.55g |
Additional parameters
| Category: | Rice |
|---|---|
| Weight: | 0.24 kg |
| EAN: | 8934746052158 |
Gluten-free corn pasta WIDE NOODLES - Cornito 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,58 €
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
