Gluten-free soup seasoning - Natural 250ml
Related products
Organic
Instant noodle sauce ORGANIC - VEGAN - Clearspring 245ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,19 €
Organic
Zwergenwiese Vegan salad cream in a tube 170 ml organic
Dočasně nedostupné
2,58 €
Product detailed description
Soup seasoning will give pure, vegetable and meat soups all the aroma that one wishes to have in soup and is also tasty to those who are not exactly their lovers.Nutritional values
| Energy value | 1446kJ/345kcal |
| Fats | 1.20g |
| of which saturated fatty acids | 0g |
| Carbohydrates | 5.70g |
| of which sugars | 3.40g |
| Fiber | |
| Protein | 3.45g |
| Salt | 21.92g |
Additional parameters
| Category: | Other sauces |
|---|---|
| Weight: | 0.25 kg |
| EAN: | 8594010319334 |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
