Gourmet - vegetable sausage - Salve Natura 320g
Related products
Tofu kousky v marinádě, jemně pikantní - HOTOVKA - Lunter 160g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,12 €
Slices with smoked salmon flavor 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,37 €
Novelty
Organic
Vegan lemon lassi drink 230 ml BIO BIEDERMANN
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,13 €
Vítova zelná šťáva z kysaného zelí - ViK product 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,95 €
Kimchi - fermented vegetable salad - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
72,95 €
Product detailed description
Nutritional values
| Energy value | 1003kJ/239.5kcal |
| Fats | 12.30g |
| of which saturated fatty acids | 3.25g |
| Carbohydrates | 11.90g |
| of which sugars | 3.07g |
| Fiber | 1.92g |
| Proteins | 19.60g |
| Salt | 1.64g |
Additional parameters
| Category: | Meat alternatives and plant-based sausages |
|---|---|
| Weight: | 0.32 kg |
| EAN: | 8595206500086 |
Novelty
Organic
Vegetarian salami with paprika 80 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
2,84 €
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
