Grandma's fruit tea - blackberry with aloe vera 60 ml
Related products
Babiččin ovocný čaj - červený rybíz s kardamomem 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,16 €
Grandma's fruit tea - blackberry with cardamom 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,16 €
Organic
Fruit tea. portions double room Orange 32.4g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,18 €
Product detailed description
Grandma's fruit tea is an excellent drink concentrate with pieces of fruit without any preservatives or colorings. It is sweetened only with fructose and is therefore suitable for young children and diabetics.Nutritional values
| Energy value | 509kJ/114kcal |
| Fats | 0.20g |
| of which saturated fatty acids | 0g |
| Carbohydrates | 30.00g |
| of which sugars | 28.00g |
| Fiber | |
| Protein | 0.30g |
| Salt | 0g |
Additional parameters
| Category: | Fruit teas |
|---|---|
| Weight: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594177690017 |
Čaj ovocný Berry Bliss Infusion 20 sáčků 30 g BIO MINISTRY OF TEA
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,38 €
Organic
Fruit tea. portion. two-piece Fruit dream 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,04 €
Organic
Fruit tea, double portion, Rosehip-hibiscus 54g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,04 €
Organic
Fruit tea. portion two. Raráš. Fruit for thirst 32.4g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,98 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
