Tip Efekt lupa
 

Liver Rescue™ 120 kapslí HealthForce

Neohodnoceno
 

Naše játra jsou neustále zatěžovány toxiny z jídla, léků a ovzduší. Snížená funkce jater má silný nepříznivý dopad na zdraví celého těla.

Dostupnost Do 1 dne
999 Kč
   
Kód produktu V371096171
Výrobce HealthForce
Kategorie Ostatní
 

Naše játra jsou neustále zatěžovány toxiny z jídla, léků a ovzduší. Snížená funkce jater má silný nepříznivý dopad na zdraví celého těla.

Liver Rescue™ obsahuje terapeutické množství nejsilnějších bylin známých pro svůj blahodárný vliv na funkci jater. Je vhodný jako podpora při detoxikaci jater během fáze I a II detoxikačního procesu. Poskytuje tělu dávku silných cílených antioxidantů (4,100 ORAC TE/g), navíc zvyšuje schopnost jater přirozeně produkovat vlastní silnější metabolické antioxidační enzymy superoxid dismutáza (SOD) a glutathion peroxidáza (GPx).

Liver Rescue™ přirozeně podporuje správnou funkci a regeneraci jater, jejich detoxikaci a průtok žluči.

Doporučené užívání: Kapsle Liver Rescue™ jsou pro tělo prospěšné v jakémkoli množství. Doporučuje se však denně brát dvě kapsle VeganCaps™ najednou anebo rozdělené do dvou denních dávek. Lze také začít s jednou kapslí a postupně množství navyšovat.

Další doporučení: Zařadit organické, nízkotučné, průmyslově nezpracované potraviny a zdravé tuky, dodržovat veganskou dietu s obsahem raw potravin bohatých na vodu, užívat základní výživové doplňky HealthForce jako je Vitamineral Green™ a Vitamineral Earth™, zapojit aerobní i silové cvičení a především pozitivní přístup!

100% TruGanic™:
TruGanic™ je velice přísný standard kvality, který splňuje ještě striktnější kritéria, než potraviny v BIO kvalitě. Kromě toho, že při procesu růstu nesmí být použity pesticidy, produkty se značkou TruGanic™ navíc vyhovují spolehlivým standardům produkce. Vykazují nulové hodnoty na testy toxinů, škůdců, radiace, přidaných aditiv, pocházejí z neznečištěného prostředí a jsou zaručeně čisté.

EcoFresh Nutrient Lock™:
Recyklovatelná nádoba z jantarového skla se vzduchotěsným, pogumovaným, kovovým uzávěrem a pohlcovačem kyslíku ochraňují produkt před poškozením a zaručují tak jeho účinnost.

Poznámka: Všechny plastické obaly (včetně obalů z měkkého plastu) propouští během stárnutí a degradace materiálu plyny. Těkavé organické látky (VOCs) uvolňované z plastů mají na naše zdraví negativní dopad.

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně

obsahuje:

  • Výtažek z mléka ostropestřce mariánského standardizovaného na 80% Silymarin 600 mg+.
  • Výtažek z kořene smetánky lékařské 200 mg+.
  • Výtažek z rostliny Chanca Piedra 100 mg+.
  • Oddenek rostliny Pichroriza (Picrorhiza kurroa) 100 mg.

◊ Organické °Wildcrafted ∞TruGanic™

+ Doporučená denní dávka není stanovena.

Další složky: VeganCaps™ (z geneticky neupraveného škrobu tapioka)

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.