APPLE and APRICOT cider - Fruit juice 3L
Related products
Organic
Alcohol-free boiled apple drink 0.75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,12 €
Product detailed description
not only carrots contain carotene - sweet antioxidant - helps against fatigue - improves concentrationNutritional values
| Energy value | 182kJ/43kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 9.90g |
| of which sugars | 9.32g |
| Fiber | 0.10g |
| Protein | 0.81g |
| Salt | 0.05g |
Additional parameters
| Category: | Juices |
|---|---|
| Weight: | 3 kg |
| EAN: | 8592809002252 |
| The item has been sold out… | |
Novelty
Organic
1,69 €
–5 %
Sauerkraut juice 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,59 €
Novelty
Organic
Yellow fruit and vegetable juice 1 l BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
3,25 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
