APPLE and BLUEBERRY cider - Fruit juice 3L
Related products
Organic
Drink Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,57 €
Product detailed description
blueberries are a natural source of antioxidants - a memory of summer all year roundNutritional values
| Energy value | 182kJ/43kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 9.90g |
| of which sugars | 9.32g |
| Fiber | 0.10g |
| Protein | 0.81g |
| Salt | 0.05g |
Additional parameters
| Category: | Juices |
|---|---|
| Weight: | 3 kg |
| EAN: | 8592809003471 |
| The item has been sold out… | |
Novelty
Organic
Red grape juice bottle 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,19 €
Old Lady - chokeberry juice 1000ml
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,88 €
Organic
2,17 €
–8 %
Organic lemon juice 100% Beutelsbacher 0.2 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,99 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
