APPLE and CARROT cider - Fruit juice 3L
Related products
Organic
Alcohol-free boiled apple drink 0.75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,14 €
Product detailed description
The most beta-carotene compared to others - carrots are a natural storehouse of beta-carotene - must does not have to be just fruitNutritional values
| Energy value | 182kJ/43kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 9.90g |
| of which sugars | 9.32g |
| Fiber | 0.10g |
| Protein | 0.81g |
| Salt | 0.05g |
Additional parameters
| Category: | Juices |
|---|---|
| Weight: | 3 kg |
| EAN: | 8592809000067 |
| The item has been sold out… | |
100% fruit juice POMEGRANATE - Georgian Nectar 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,10 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
