APPLE and STRAWBERRY cider - Fruit bowl 5L
Related products
1,07 €
–8 %
Drink Protect lemon-citrus. grass 0.5l FRUCTAL
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
0,98 €
Children's sparkling drink apple, cherry - Kidibul 750ml
Dočasně nedostupné
6,06 €
Product detailed description
cold-pressed must with a high proportion of strawberries - fragrant and sweet like fresh strawberriesNutritional values
| Energy value | 182kJ/43kcal |
| Fats | 0.10g |
| of which saturated fatty acids | 0.03g |
| Carbohydrates | 9.90g |
| of which sugars | 9.32g |
| Fiber | 0.10g |
| Protein | 0.81g |
| Salt | 0.05g |
Additional parameters
| Category: | Juices |
|---|---|
| Weight: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000371 |
| The item has been sold out… | |
Organic
Organic white grape juice 100% Beutelsbacher 0.7 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,20 €
Novelty
Organic
Beetroot juice 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,43 €
Novelty
Organic
1,69 €
–5 %
Sauerkraut juice 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,59 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
